Co se děje, co se chystá !

Únor 26, 2020
KURZ KRESBY A MALBY PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ

Tento kurz je určen všem, bez rozdílu věku, kteří chtějí prostřednictvím intuitivní malby objevit svou skrytou kreativitu a naučit se volně vyjadřovat své myšlenky a emoce. Těm, kteří pociťují potřebu se výtvarně realizovat, ale nevědí jak na to. Všichni jsme toho schopni! Jen potřebujeme uvolnit zábrany a zbavit se domněnky, že neumíme svobodně tvořit. Poznáte základy malířské tvorby, rozmanité techniky a odlišnosti v použitých materiálech.  

Během kurzu vás provedu základními technikami (tužka, uhel, pastely, pastelky, tuš), zaměřenými na kresbu podle skutečnosti i volná témata, která vycházejí z vlastní představivosti.

Naučíte se poznávat základy stavby obrazu – kompozici a perspektivu, s cílem dosáhnout výtvarného výrazu. Kurz je vhodný i pro zájemce o talentové přijímací zkoušky na střední školy s výtvarným zaměřením. Již několik žáků ZŠ bylo úspěšně přijato.

Přijďte si vyzkoušet a rozvinout své výtvarné dovednosti. Odnesete si inspiraci pro pokračování ve vlastní tvorbě nebo touhu, dále se zdokonalovat pod odborným vedením lektora.

Každý čtvrtek od 17:30 hodin.                                                               Minimální počet účastníků je 5 osob.                                                     Kurzovné 350 Kč (délka lekce 3 hodiny).

V případě zájmu pište na adresu : anamorph@seznam.cz

Potřeby na kresbu a malbu budou k dispozici pouze na prvním setkání, dále si je účastníci pořizují sami podle instrukcí lektora.

Nikdo zatím nekomentoval
Komentář